İnternet Reklam Hizmetleri Google Reklamları Facebook Reklamları Twitter Reklamları

Ana Sayfa » Haberler » Başkan Aday Haberleri » İnternet Reklam Hizmetleri Google Reklamları Facebook Reklamları Twitter Reklamları

Firmanızı Yükseklere Taşıyan Sosyal Medya Hizmetleri

İnternet Reklam Hizmetleri Google Reklamları Facebook Reklamları Twitter Reklamları

Google Reklamları

Social Media Marketing
Facebook Reklamları
Organic Long-Term SEO
Twitter Reklamları
Advanced SEO Analytics
İnstagram Reklamları
Pay Per Click Strategies
Pinterest Reklamları

Arama Ağı Reklamları

Google arama motorunda sektörünüz ile ilgili, belirlediğiniz anahtar kelimeler için arama yapıldığında ilk sıralarda yer almanızı sağlayan Google Reklam modelidir.

Görüntülü Reklamlar

Milyonlarca internet sitesinde banner reklamlarınızın gösterilmesini sağlayarak hem marka bilinirliğinizi arttıran, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan reklam modelidir.

Re-Marketing

Remarketing, “Yeniden Hedefleme” olarak bilinen reklam modelidir. Sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara tekrar ulaşabilmeyi ve bu kullanıcılara hedefli reklam gösterimi yapmayı sağlamaktadır.

Seo Optimizasyon

Arama motoru optimizasyonu web siteniz için analizlerle belirlenmiş sonuç odaklı, doğru anahtar kelimelerle doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayan en etkili ve kalıcı yoludur.

Yandex Reklam

Dünya’nın 5. büyük arama motoru olan Yandex’te aktif olarak yüzbinlerce Türk kullanıcıya reklamlarınızı ulaştırıyoruz.Her geçen gün daha fazla Türk kullanıcısının ilgisini çekip , kullanıcı kitlenizi günden güne artırıyoruz..

E-mail Marketing

En değerli müşterinizle ve müşteri adaylarınızla aranızda doğrudan bir iletişim kuran reklam modelidir. Üstelik gönderim sağladığınız bültenleri kim, ne zaman, hangi cihazdan açmış ve nereye tıklamış rahatlıklar görebilirsiniz.

 +90 (212) 585 23 75 i Arayın Ücretsiz Seo Analizi Yapalım.  

Seçimde Verilecek Ücretli ve ücretsiz Hizmetler İçin,
►(Hafta içi ve Cumartesi günü 09.30 – 17.00 arası)   19. Yılında * Fatih/İstanbul * Ayaşlar/Ankara * Bornova/İzmir -Türkiye

* Tel.: +90 (212) 585 23 75 – 0545 740 66 71  * FAKS: 0212 632 01 74

* Bizden Hizmet Alacak Milletvekili Aday Adayları: Google AdWords Sponsor Bağlantı Reklamı, SEO Hizmeti, Web Tasarım Hizmetleri, Facebook Reklamı, Facebook Reklam Sayfası Kurulumu,  www.milletvekiliadaylari.tv.tr ‘ye Reklam Vermek İçin,  reklamverecem@gmail.com‘a Mail atmanız halinde, İlgili departmanımız size en kısa zamanda cevap verecektir.

Yada Reklam için +90 (212) 585 23 75′ü Arayabilirsiniz.

* Milletvekili Adayları Basın Bültenlerinizi: Basın Bültenlerinizi basinbulteni99@gmail.com Bu Mail adresine atabilirsiniz, İlgili departmanımız yayına uygun olduğunda size en kısa zamanda cevap verecektir.

07 Mayıs 2018

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

SEÇİM BÖLGELERİ

Tümü